top of page
ustakroseta.png

HAKKIMIZDA

USTA KROŞETA

     Hakkımızda

        Firmamız Usta Kroşeta Tekstil ve Ticaret Ltd. Şti. İzmir'de kurulmuştur. İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye'de Special Makineler ile Süs Dikişleri üzerine hizmet vermektedir. 

        Akıncılar/Buca'da faaliyet gösteren firmamızda, süs dikişi ile ilgili gelişen en son teknolojiyi yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize en iyi numune ve imalat hizmeti vermek adına prensiplerine sadık, iyi bir iş partneri olmak, başlanan her projeyi zamanında, en üst düzey tekniklerle projesine tam uyumlu, istenen kalitede ve bütçe sınırları içinde eksiksiz tamamlamak firmamızın temel ilkesidir.

        Web sitemizde firmamız içinde üretilen süs dikişi örneklerinden bazılarını bulacaksınız.

        Daha detaylı bilgi için firmamızda görüşmek dileğiyle.

       Youtube

       İnstagram

dişin bobinler
Kroşeta Dikişi

Kroşeta Dikişi

Kroşeta Dikişi genellikle yakaya yapılan bir süs dikişidir. Genellikle yaka dikişi olarak kullanılan Kroşeta, tek iğne ve çift iğne olarak iki ana gruba ayrılır. Kroşeta Dikişinin çok yaygın olmayan diğer bir grubu ise Baskı Kroşeta olarak adlandırılır.

Jakarlı Gipe Lastik

Jakarlı Gipe Lastik

Jakarlı kumaşlar, şık ve estetik görünümleri ile kullanımının rahat olması sebebiyle döşemelik kumaşlarda ve perde, örtü, halı, havlu gibi ev tekstili ürünlerinde sıklıkla kullanılırlar.

Gipe Lastik

Gipe Lastik

Gipe her türlü örme kumaşlarda kullanılabilmektedir. Özellikle taytlık kumaşlarda esnek olmasını istediğiniz ürünlerde tıpkı bir iplik gibi kullanılır ve kumaşa esneklik, sağlamlık katar.

Nervür

Nervür

Nervür her türlü ev tekstili, giyim kumaşın olduğu her yerde dekoratif amaçlı kullanılır. Ev tekstili olarak yatak örtüleri, yastık kılıfları, havlular... Giyim olarak bakarsak da bluz önlerinde etek kenarlarında, kollarda, pantolon ütü izi dikişinde kullanılabilir.

Akıncılar Mah. 548. Sk. No:12A

Buca/İZMİR

Hasan İnce

(+90) 535 528 29 87

  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz LinkedIn Simge
bottom of page