top of page

Blog

  • Yazarın fotoğrafıUsta Kroşeta

Gipe lastik dikişi nedir ?

Güncelleme tarihi: 17 Ağu 2022Gipe lastik dikişi adını dikişte büzgü için kullanılan gipe lastikten alır. Son yıllarda modanın yakından takip ettiği en popüler süs dikişlerindendir. Uzman elamanlar tarafından yapılması mümkündür, çok hassas bir Special dikiştir. Gipe lastik kol ağızlarına , bele ve etek kısmına büzgü yapmak için kullanılır. Özel Special makinalarda yapılmaktadır. Makinanın bir örneği aşağıdadır;


Gipe lastik dikişi makinesi
Gipe lastik dikişi makinesi

Gipe lastik


Kullanılan gipe lastiği ürününüzün modeline uygun olarak seçmeniz mümkündür. Örneğin lastik yumuşaklığı, lastik rengi, kalitesi vs. İstenilen renklerde ve sertlikte lastik kullanımı müşterilerimizin zevklerine ve ürünlerinin tarzına göre ayarlanmaktadır.


 

Gipe lastik numune süreci


Gipe lastik dikişi istenilen aralıklarla yapılabilmektedir. Special dikişler arasında yer alan ve süs dikişi olarak da kullanılabilen gipe lastik dikişi makinelerimizin iğne aralıkları 0,5 cm'dir. İstenilen modellere göre needle plug-in yöntemi ile birlikte bu aralıklar 0,5 cm ölçüsünün katları şeklinde arttırılabilir.

Ücretsiz numune desteği müşterilerimize sunduğumuz imkanlardan biri arasındadır. İstenilen bilgilere göre kumaşa fason işlem uygulanır ve istenilen süre zarfında teslimat sağlanır. Gerisi siz değerli müşterilerimizin inisiyatifine kalmıştır.

 

60 sıra gipe lastik
60 sıra gipe lastik


Gipe lastik dikişi için:

  1. Büzgü boyutunu,

  2. Lastik sayısını,

  3. Lastiklerin aralık ölçüsünü,

  4. Dikimden sonraki kumaş uzunluğunu

belirterek bobinleriyle beraber bizlere ulaştırmanız yeterlidir.


Web sitemizde firmamız içinde üretilen süs dikişi örneklerinden bazılarını bulacaksınız.

Daha detaylı bilgi için firmamızda görüşmek dileğiyle.


Pencil and notepad_edited_edited_edited.
bottom of page